Privātuma politika

Jūs varat pārlūkot mūsu vietni www.effis.lv (“vietni”), nedaloties ar personisko informāciju. Tomēr, ja vēlaties saglabāt piekļuvi mūsu patentētajiem un konfidenciālajiem resursiem (“Avoti”) vai iesniegt veidlapu, jums būs pienākums brīvprātīgi iesniegt personisko informāciju. Mēs varam arī apkopot informāciju par to, kā jūs izmantojat šo vietni, piemēram, par pārlūkotajiem, meklētajiem un lejupielādētajiem resursiem; apmeklējumu biežumu un ilgums, kā arī jūsu avota interneta protokola (IP) adresi.

Lūdzu, izlasiet šo paziņojumu, lai saprastu, kā mēs apkopojam, izmantojam, uzturam un izpaužam jūsu personisko informāciju.

Kad nepieciešama personiskā informācija

Kā minēts iepriekš, šī privātuma politika attiecas uz šīs vietnes izmantošanu, kad tiek pieprasīta piekļuve avotiem jeb mājaslapas saturam.

Personīgi identificējama informācija (PII)

Mēs šajā vietnē varam apkopot informāciju vairākos veidos, tostarp, bet ne tikai, tiešsaistes pieprasījuma piedāvājuma veidlapu, biļetenu veidlapu, kā arī komentāru veidlapu un e-pasta ziņojumus uz jebkuru Effis.lv e-pasta adresi. . Šī ir informācija, kuru var izmantot, lai jūs identificētu, piemēram, jūsu e-pasta adrese, vārdu un uzvārdu, mājas vai darba adresi vai tālruņa numurs.

Neidentificējama informācija (ne-PII)

Tā ir informācija, kas pati par sevi neidentificē konkrētu personu. Mēs šajā vietnē varam apkopot šo informāciju vairākos veidos, tostarp, bet ne tikai, kā jūs izmantojat šo vietni, piemēram, pārlūkotie, meklētie un lejupielādētie resursi, apmeklējumu biežums un ilgums un jūsu avota IP adrese.

Sīkdatnes

Sīkfails ir datu fails, kuru noteiktas vietnes ieraksta jūsu datora cietajā diskā, kad apmeklējat šādas vietnes. Sīkdatnes failā var būt informācija, piemēram, lietotāja identifikācijas kods, kuru vietne izmanto apmeklēto lapu izsekošanai, taču vienīgā personiskā informācija, ko sīkdatne var saturēt, ir informācija, kuru jūs pats sniedzat. Sīkdatne nevar nolasīt datus no jūsu cietā diska vai nolasīt sīkfailu failus, ko izveidojušas citas vietnes. Mēs varam apkopot informāciju no jūsu tīmekļa sesijām, izmantojot sīkfailus, lai noteiktu, piemēram, lietotāju plūsmas modeļus un mūsu navigācijas struktūras efektivitāti.

Lielākā daļa tīmekļa vietņu pārlūkprogrammu automātiski pieņem sīkdatnes, taču parasti jūs varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lai pirms sīkdatnes pieņemšanas tiktu parādīts brīdinājums vai atteikties no visiem sīkfailiem. Lai izmantotu / pārvietotos daudzās šīs vietnes daļās, jums nav jābūt ieslēgtiem sīkfailiem, tomēr, lai piekļūtu dažiem avotiem šajā vietnē, jums, iespējams, būs jāpieņem sīkfailu saņemšana.

Kā mēs izmantojam jūsu informāciju

Ja jūs izvēlaties sniegt Effis.lv. savu personisko informāciju, attiecīgā gadījumā Effis.lv vai meitasuzņēmums, pārstāvis, pārdošanas vai saistītā pārdošanas kanāla pārstāvis var izmantot šo informāciju, lai sazinātos ar jums.

Mēs izmantojam personisko informāciju, kas savākta šīs vietnes lietošanas laikā, lai personalizētu tīmekļa saturu, kur tas piemērojams.

Mēs varam arī izmantot jūsu informāciju, lai nosūtītu jums tiešā mārketinga informāciju vai sazinātos ar jums tirgus izpētes nolūkos.

Mēs varam sazināties ar jums, kad mūsu vietnē tiek veiktas izmaiņas.

Mēs periodiski varam sūtīt e-pastus pārdošanas, mārketinga un administratīviem nolūkiem.

Mēs periodiski nosūtīsim jums e-pastu, kad pierakstīsities mūsu paziņojumiem, lai saņemtu jaunākos mūsu produktu jaunumus,vai jebkādu citu informāciju.

Mēs varam atklāt informāciju par mūsu lietotājiem, ja mēs ticam, ka informācijas atklāšana ir likumā noteikta prasība.

Informācijas apmaiņa

Gadījumos, kad mums ir jāatklāj tīmekļa lietošanas pārskati meitasuzņēmumiem vai filiālēm, kas nav Effis.lv, jūsu personīgā informācija paliks anonīma.

Mēs neizpaužam, nepārdodam, neveicam apmaiņu un netirgojam jūsu identificējamo personīgo informāciju komerciālo adresātu sarakstos.

Informācijas uzturēšana

Mēs informācijas drošības jautājumus uztveram nopietni. Līdz ar to jebkura identificējama personiskā informācija tiek glabāta un aizsargāta serveros ar atbilstošiem drošības pasākumiem.

Pēc jūsu pieprasījuma mēs pārtrauksim jebkādu saziņu un personiski identificējamas informācijas izmantošanu. Pēc tam var tikt apturētas jūsu privilēģijas piekļūt resursiem šajā vietnē.

Saites uz citām vietnēm

Šajā vietnē ir saites uz citām vietnēm. Lūdzu, ņemiet vērā, ka Effis.lv. neatbild par citu vietņu privātuma praksi. Mēs mudinām savus lietotājus apzināties, ka, izejot no šīs vietnes, jāizlasa katras vietnes konfidencialitātes politika, kurā tiek apkopota personiski identificējama informācija (PII).

Šī konfidencialitātes politika attiecas tikai uz informāciju, ko vāc šīs tīmekļa vietnes.

Izmaiņas privātuma politikā

Ja privātuma politikas noteikumos tiks veiktas izmaiņas vai papildinājumi, mēs šo informāciju izvietosim šeit pirms izmaiņu ieviešanas. Effis.lv mudina jūs periodiski pārskatīt šo konfidencialitātes politiku, lai jūs būtu informēts par to, kā tiek izmantota jūsu informācija.

Ja šajā privātuma politikā ir būtiskas izmaiņas, Effis.lv paziņos lietotājiem par šādām izmaiņām, izmantojot šajā vietnē apkopoto personiski identificējamo informāciju.

Ja vēlaties uzzināt vairāk, lūdzu, sazinieties ar mums:

info@effis.lv

lv
en_US lv